Home Brigády, přivýdělky Brigády Telefonní Asistent/ka

Telefonní Asistent/ka

Brno
19. 6. 2018 - 10:39

Popis

Hledáme usměvavého kolegu/kolegyni.

Popis pracovní pozice:
Domlouvání schůzek pro obchodní zástupce. Nejedná se o prodej produktů, ale pouze domlouvání schůzek!!!

Zavoláme, s.r.o.
Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 778 546 300, nebo zašlete Vás životopis
na e-mail eliskakratochvilova.sms@gmail.com

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády v kanceláři
Odměna v Kč/h
25000
Požadujeme
- komunikativní schopnosti, dobrá intonace hlasu, umění rychlé reakce a argumentace - znalost MS Office - aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
Nabízíme
- dobré zázemí velké a stabilní společnosti, moderní a atraktivní pracovní prostředí v centru Brna - fixní plat + bonusy, možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi - spoustu benefitů (telefon, tarif…) - práci v mladém pracovním týmu - množství bonusů ke mzdě ( za množství schůzek, náborové, aj. ) - možnost pracovat z domova - kariérní růst

Vhodné i pro

Studenty
Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Eliška Kratochvílová