Home Brigády, přivýdělky Brigády Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Pracovník eshopu

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Pracovník eshopu

Hlavní město Praha
13. 6. 2019 - 18:34

Popis

Náplň práce:
kompletace zásilek (balení, vážení, příprava k odeslání) a expedice zásilek dopravcům, vybalování a kontrola vrácených zásilek
vyřizování objednávek
komunikace se zákazníky, nabídky zákazníkovi, komunikace s dodavateli.
administrativní činnosti
příjem a výdej balíků
podklady pro účetní, fakturace

Pracovní úvazek
práce na ŽL, Dohoda o provedení práce, práce vhodná i jako dlouhodobá brigáda pro studenty.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete nabídku obsahující Váš profesní životopis, včetně fotografie + krátký motivační dopis na e-mailovou adresu prace.eshop@centrum.cz

Předem děkujeme všem zájemcům.

Parametry

Druh práce
obchodní
Obor činnosti
Brigády v kanceláři
Období
dlouhodobé
Požadujeme
středoškolské vzdělání příjemné vystupování a chuť pracovat dobrou komunikační schopnost pracovitost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost ochotu učit se novým věcem a řešení problémů znalost práce na PC (základní PC gramotnost: Excel, Word, Skype apod.) časovou flexibilitu
Nabízíme
dobré a klidné pracovní podmínky: kava, čaj, voda, mikrovlnná trouba atd. čisté prostředí flexibilní pracovní dobu nové zkušenosti 100% příspěvek na lítačku! místo práce: kancelář/prodejna poblíž centra Prahy pracovní doba dle dohody v rozmezí pondělí až pátek 9 - 17 hod ze začátku odměnu 75,- až 100,- za hodinu dle Vaší šikovnosti nástup dohodou

Vhodné i pro

Důchodce
Zdravotně postižené

Prodávající
Milan