Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

5.000 denně a víc naše garance

Druh prácejiná
Obor činnostiFocení, filmování, modeling
Období brigádyjednorázové
Odměna za práci5 000 Kč / hodinu
Vhodné i proStudenty, maminky na mateřské
Min. požadovaný věk18 let
Doporučenítato brigáda je vhodná spíše pro dívky/ženy

Požadujeme: 5.000,- denně a více - naše garance pro Tebe na vyzkoušení si luxusního bytečku u nás! Máš nedostatek peněz? Už Tě to nebaví? Chceš si konečně užívat života a nakupovat co se Ti líbí? Mít svůj vlastní luxusní byt? A koupit si auto? Nejsi spokojená, tam kde pracuješ a chceš si jít vyzkoušet fajn luxusní byteček, kde to funguje a opravdu si vyděláš 5.000,- až 8.000,- denně pro sebe? Je Ti 18-25 let, jsi milá, usměvavá a štíhlá slečna? Tak neváhej - nebudeme se tu rozepisovat, jak je to tu super a jak si vyděláš, to píšou všichni - sama si tu na to přijdeš - ozvi se a dáme nezávazné kafčo, můžeš nastoupit ihned i jen na 2-3 dny na zkoušku a sama si vyhodnotíš, kolik se zde vydělává, jaký jsme tu kolektiv holek a jak jsi tady spokojená. První 3 dny Ti garantujeme, že si vyděláš minimálně 15.000,- celkem, pokud ne, doplatili bychom Ti to. Zakládáme si na milém přístupu slečen pro maximální spokojenost klienta, protože máme hodně stálých a pravidelných klientů.

Nabízíme: Pokud nejsi z Prahy, není problém - je to tu samozřejmě i včetně ubytování. Zavolej a přijď si nezávazně vyzkoušet, kde to opravdu funguje!

Popis:

5.000,- denně a více - naše garance pro Tebe na vyzkoušení si luxusního bytečku u nás!

Máš nedostatek peněz?

Už Tě to nebaví?

Chceš si konečně užívat života a nakupovat co se Ti líbí?

Mít svůj vlastní luxusní byt?

A koupit si auto?

Nejsi spokojená, tam kde pracuješ a chceš si jít vyzkoušet fajn luxusní byteček, kde to funguje a opravdu si vyděláš 5.000,- až 8.000,- denně pro sebe?

Je Ti 18-25 let, jsi milá, usměvavá a štíhlá slečna?

Tak neváhej - nebudeme se tu rozepisovat, jak je to tu super a jak si vyděláš, to píšou všichni - sama si tu na to přijdeš - ozvi se a dáme nezávazné kafčo, můžeš nastoupit ihned i jen na 2-3 dny na zkoušku a sama si vyhodnotíš, kolik se zde vydělává, jaký jsme tu kolektiv holek a jak jsi tady spokojená.

První 3 dny Ti garantujeme, že si vyděláš minimálně 15.000,- celkem, pokud ne, doplatili bychom Ti to.

Zakládáme si na milém přístupu slečen pro maximální spokojenost klienta, protože máme hodně stálých a pravidelných klientů.

Pokud nejsi z Prahy, není problém - je to tu samozřejmě i včetně ubytování.

Zavolej a přijď si nezávazně vyzkoušet, kde to opravdu funguje!

Mobil: 702 961 063

E-mail: Garance-5000-denne.cz@seznam.cz

...

Inzerent:Martina Malá
Mapka - Praha

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Klikněte zde pro odpověď na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

8536896

Počet zhlédnutí:

793 953x

Zhlédnutí detailu:

17 364x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 401 inzerátů