Home Brigády, přivýdělky Brigády Aktuálně nabízíme práci z domu - poradce v oblasti wellness

Aktuálně nabízíme práci z domu - poradce v oblasti wellness

Celá ČR
23. 9. 2016 - 04:19

Popis

Pracovní náplň
- sestavování programů klientům(redukce váhy,analýza stavby těla atd.)
- komunikace se zákazníky/ klientský servis v oblasti wellness
- rozvoj firmy
- organizace obchodu

- není vhodné jako krátkodobá brigáda-preferujeme dlouhodobou spolupráci

Poznámka

Jak nyní postupovat abyste u nás získali uplatnění.

Vyplňte dotazník uchazeče na stránkách www.hccgroup.cz/nhjl a my vás budeme do dvou pracovních dnů kontaktovat. Vyplnění dotazníku je nezávazné. Dotazník funguje jako životopis.

Parametry

Druh práce
obchodní
Obor činnosti
Brigády na doma
Období
dlouhodobé
Min. věk brigádníka
20
Požadujeme
-středoškolské vzdělání/vyučen - zodpovědný přístup k práci - odpovídající časové možnosti
Nabízíme
- vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. měsíčně - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití počítače a internetu - práce vedena z velké části z domova - uplatnění pro muže i ženy - možnost uplatnění na několika pracovních pozicích - zaškolení na danou pozici - možnost osobního ,finančního a kariérního růstu - možnost přestupu na hlavní činnost s příjmem až 25 tis.měsíčně - možnost pobírání reziduálních příjmů téměř do konce života

Vhodné i pro

Studenty
Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Lucie Nohejlová