Home Brigády, přivýdělky Brigády v zahraničí Nabídka práce v Itálii

Nabídka práce v Itálii

Celá ČR
16. 2. 2017 - 10:33

Popis

Nabídka práce v italské rodině na jihu Itálie.

Volné pozice: beach boy/barista/číšník

Práce v rodinném podniku na pláži nebo v baru/restauraci, která se nachází také na pláži.

Sezonní nabídka práce: květen - září , na místě je stále kolem 30 C a krásné počasí a moře

Náplň práce:

- starání se o klienty
- opečovávání rostlin, zvířat nebo zahradní práce u rodinného domku
- celkový chod pláže (opravování různých věcí)

Požadujeme:

- věk 18-25
- ty sympatický, nekuřák, schopnost naslouchat lidem, nedělá ti problém komunikovat s lidmi
- AJ nutností, IJ výhodou (snadno se naučíš za 3 měsíce)

Životopis v AJ !! i s fotkou a průvodním dopisem také v AJ!! prosím o zaslání na maurizioglave@libero.it

Veškeré informace jako místo, plat, letenky zpáteční (hrazené námi) přes email nebo skype.

Budeme se těšit.

Parametry

Druh práce
manuální
Obor činnosti
Venkovní brigády
Geografická oblast
Evropa
Stát
Itálie
Vhodné spíše pro
kluky/muže
Požadujeme
- věk 18-25 - ty sympatický, nekuřák, schopnost naslouchat lidem, nedělá ti problém komunikovat s lidmi. slušné vystupování - AJ nutností, IJ výhodou (snadno se naučíš za 3 měsíce)
Nabízíme
- hrazené letenky - ubytování, strava, příjemný kolektiv, krásné počasí, naučení nového jazyka - plat od 900E

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Prace Italie