Co obsahuje inzerce v rubrice Brigády, přivýdělky?

Brigády jsou vhodné jako možnost přivýdělku pro studenty, ale i pro důchodce, maminky na mateřské dovolené a koneckonců pro každého, kdo si chce přivydělat. Naše nabídka brigád obsahuje možnosti práce pro všechny věkové kategorie, pouze je třeba brát v potaz, že pracovat je podle zákona možné nejdříve od patnácti let a i tak je zde omezení právě na krátkodobé brigády a výpomoc.

Připravili jsme pro Vás několik způsobů, jak si najdete tu správnou brigádu pro Vás. Inzeráty jsme rozdělili do kategorií podle několika kritérií.

Brigády podle druhu, to je to nejjednodušší dělení. Najdete zde např. brigády manuální, což jsou převážně fyzické práce jako doplňování zboží v supermarketech, pomoc v dílnách a skladech, ale i pomocné práce na stavbách nebo třeba brigáda jako číšník nebo servírka. Dalším druhem brigád jsou administrativní brigády, které zahrnují převážně kancelářskou práci a práci na PC, případně i práci z domova. Podle druhu dělíme brigády ještě na odborné (různé praxe a stáže pro studenty technických oborů na VŠ, ale i odborné práce jako 3D výkresy apod.) a obchodní (činnosti, kdy nabízíte nějaký produkt nebo se věnujete jiné obchodní činnosti).

Dále jsme brigády a přivýdělky rozdělili podle oboru. V praxi jde o to, kde se práce odehrává, tedy jestli jde o brigádu v zemědělství, stavebnictví nebo třeba brigádu ve skladě. Případně se za obor považuje i to, zda jde o dobrovolnictví či charitu nebo třeba přivýdělek pro dívky jako společnice a tanečnice. Dělení brigád podle oboru platí jak pro brigády v ČR, tak i pro brigády v zahraničí. Zahraniční brigády mají vlastní inzertní rubriku včetně oblíbené podkategorie au-pair.

Další možnost, jak začít procházet nabídky práce na částečný úvazek, je dělení brigád podle regionu. Největší česká města mají vlastní kategorii, takže stačí kliknout a už procházíte brigády v Praze, brigády v Brně anebo brigády v Ostravě. Každý kraj má poté také svojí kategorii s nabídkou brigád.

Dělení brigád podle vhodnosti zní možná trochu kostrbatě, ale skrývají se pod ním zajímavé možnosti, jak se rychle dostat k inzerci práce, vhodné pro studenty, maminky na mateřské, či důchodce. Zadavatelům brigád jsme dali i možnost doporučit, zda je jejich nabídka vhodná spíše pro muže nebo ženy, takže i podle tohoto kritéria si můžete snadno a rychle procházet jejich nabídky. V neposlední řadě si zde najdou nabídky brigád na míru i zdravotně postižení.

Abychom Vám nalezení brigády co nejvíce usnadnili, tak když přijdete do jakékoliv kategorie, po levé straně naleznete podrobný filtr, kde můžete jednotlivé způsoby dělení brigád zkombinovat. Zaškrtněte, zda chcete manuální nebo administrativní brigádu, kolik si představujete, že byste měli dostat za hodinu práce a náš systém Vám vyjede odpovídající nabídky.

Inzerce brigád ale samozřejmě funguje oběma směry, tzn. pokud jste student, důchodce nebo si zkrátka potřebujete jen finančně přilepšit, můžete si zdarma podat poptávku ve stylu hledám brigádu, v níž se představíte a napíšete, o jaký typ a rozsah práce máte zájem. Zprostředkovatelé práce jako např. pracovní agentury, ale i samotní zaměstnavatelé a zadavatelé brigád, Vás poté mohou kontaktovat. Doporučujeme Vaši poptávku často obnovovat - je to také zdarma a aktualizací Vašeho inzerátu zvýšíte šanci na to, že Vám někdo nabídne práci nebo brigádu.

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 751 inzerátů