Home Brigády, přivýdělky Brigády Asistence v cestovním ruchu

Asistence v cestovním ruchu

Praha
5. 11. 2015 - 15:43

Hledáme seriózní a spolehlivé brigádníky – asistence v cestovním ruchu.
Požadujeme: plynulý anglický jazyk – nutnost! Dobrá znalost Prahy a historie ČR a Prahy – přehled o kulturním životě apod., zodpovědnost, spolehlivost. Empatické a profesionální vystupování – jedná se o práci v terénu s anglicky hovořícími klienty. Úsměv na tváři. Umět řešit nastalé problémy. Klienti naší cestovní agentury jsou převážně senioři z USA, UK, Australie a Kanady. Organizační schopnosti. Minimální věk 20 let – maximální věk neomezeno.
Náplň práce: práce je prováděna v Praze – v centru, v hotelech, na letišti, ale také v autobusech během transferů do různých koutů ČR. Asistent mluví s klienty v ANJ, také hovoří do mikrofonu. Práce probíhá každý den, v odpoledních hodinách, ale i ve velmi časných ranních hodinách – časová flexibilita a chuť ráno vstávat nutná! Směny si určuje každý sám dle možností.
Hledáme seriózní lidi – vhodné jako přivýdělek pro kohokoliv - na dlouhodobou spolupráci! Prosíme pouze vážné zájemce.
Práce je sezónní a probíhá od března 2016 – prosince 2016.
Práce na dohodu o provedení práce, odměna 130-150 CZK / hodina.
Prosíme o zaslání životopisu na info@u-travel.cz
Děkujeme
U-Travel, s.r.o.
Šárka Stará Jetelová

Parametry

Druh práce
jiná
Obor činnosti
Brigády v pohostinství a cestovním ruchu
Období
sezónní
Odměna v Kč/h
130
Min. věk brigádníka
20
Požadujeme
Požadujeme: plynulý anglický jazyk – nutnost! Dobrá znalost Prahy a historie ČR a Prahy – přehled o kulturním životě apod., zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Šárka Jetelová