Home Brigády, přivýdělky Brigády výpomoc do pizzerie

výpomoc do pizzerie

Štramberk
14. 8. 2017 - 15:24

Do pizzerie, která funguje již 13 let v malebném Štramberku hledáme brigádníky na výpomoc
Náplň pozice: Práce za barem, výpomoc hlavní servírce, příprava drinků, kávy, limonád, pizzy, čistota na baru. Vyřizování telefonátů a emailu.
Brigáda vhodná již od 15 let.
Dlouhodobá brigáda - víkendy, svátky, prázdniny, někdy také přes týden (směny si volíte, podle potřeby)
Mzda od 60,- do 90,-Kč/hod

Parametry

Druh práce
jiná
Obor činnosti
Brigády v pohostinství a cestovním ruchu
Období
dlouhodobé
Odměna v Kč/h
60
Min. věk brigádníka
15
Požadujeme
Požadujeme: rychlost, ochotu učit se novým věcem, udržování čistoty, schopnost organizace, kolektivní chování. Na pozici Vás rádi zaškolíme.
Nabízíme
Nabízíme: dotované jídlo a pití, možná doprava do práce a z práce v rámci Kopřivnice a Štramberka. Práce v zaběhlém podniku, mladém kolektivu, nekuřáckém a čistém prostředí, výplata ihned po brigádě.

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Lenka Ondrová