Home Brigády, přivýdělky Brigády Výdej zavazadel

Výdej zavazadel

Praha
13. 5. 2018 - 15:13

Pro naší pobočku kousek od OC Palladium a Národní tř. hledáme spolehlivého brigádníka/ci na výdej-příjem zavazadel.

Jedná se o jednoduchou práci na pár hodin denně i o víkendech s možností vlastního rozvrhu.

Později možnost dlouhodobé spolupráce i na HP. V případě zájmu zašlete CV s fotografií.

Náplň práce:
- Manipulace se zavazadly klientů úschovny a evidence klientů.
- Komunikace převážně se zahraniční klientelou v Aj

Požadujeme: Spolehlivost, Slušné a příjemné vystupování, Dochvilnost, SŠ vzdělání, Komunikativní znalost Aj nutností, Čistý trestní rejstřík

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Parametry

Druh práce
obchodní
Obor činnosti
Brigády v pohostinství a cestovním ruchu
Období
dlouhodobé
Odměna v Kč/h
115
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
Spolehlivost, Slušné a příjemné vystupování, Dochvilnost, SŠ vzdělání, Komunikativní znalost Aj nutností, Čistý trestní rejstřík
Nabízíme
Flexiblní pracovní doba, možnost zdokonalit AJ, bonusové ohodnocení, dlohodobá spolupráce.

Vhodné i pro

Studenty
Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Rommero Kopacka