22.09.2020 14:39   |  Nabídka / Prodám   |  Brigády   |   Brigády podle oboru   |   Brigády v IT, programování
Druh práce
jiná
Obor činnosti
Brigády v IT, programování
Období brigády
jednorázové
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
500 Kč / hodinu
Min. požadovaný věk
18 let
Požadujeme
Někoho, kdo velmi rozumí chování Androidu a synchronizaci s různými adresáři. Nechci se scházet s někým, kdo v tom bude tápat jako já. Doslova hledám někoho, kdo je absolutně doma v problematice dat v adresáři v Androidu a jeho synchronizaci se vším možným.
Nabízíme
Podle toho jak to bude složité. Když se to vyřeší při dvouhodinové nebo podobně dlouhé schůzce, tak třeba 1500. Nebo dle dohody.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Už několik let mě štve, že se mi mnohonásobně duplikují kontakty na telefonu (CAT S41, Android 8.0). Někdy se synchronizují s Yahoo a Google a postupně jich tam mám od každého spoustu. Přitom když kontakt vyvolám, 9 z 10ti mi nenabízí číslo k volání nebo mi nabídne jen volání přes Skype. Pak musím složitě kopírovat číslo a vkládat ho do telefonovací záložky a pak teprve vytáčet. Hledám někoho, kdo mi v tom v podstatě na počkání nebo při nějaké delší schůzce u oběda nebo u večeře udělá pořádek a vysvětlí proč se to tak děje, abych už měl konečně klid. Nehledám žádného amatéra, který to bude zkoumat a zkoušet co se s tím dá udělat (to bych mohl sám), ale někoho, kdo tomu opravdu rozumí, je to pro něj brnkačka a je z Prahy a může mi to třeba za 1500 Kč dát do pořádku.

sipka dolu

Vhodné i pro

studenty
důchodce
zdravotně postižené
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Aleš Staněk
Telefon: 602 210 452

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15673492
Počet zhlédnutí:
13 216x
Zhlédnutí detailu:
192x