Home Brigády, přivýdělky Brigády Hledáme asistentku na pronájem bytu Airbnb, v Praze

Hledáme asistentku na pronájem bytu Airbnb, v Praze

Praha
10. 11. 2017 - 15:35

Hledáme asistentku při pronájmu bytu Airbnb v Praze. Jedná se o garsonku na Vinohradech, 5min od metra Jiřího z Poděbrad.

Náplň práce:

- Komunikace a předání bytu ubytovaným hostům (doba práce cca 15min)

- Převzetí bytu a zajištění úklidu, po odjezdu hostů. (doba práce cca 40min)

Za jednoho hosta vysoká odměna 300,- Kč.

Požadujeme
- komunikativní úroveň angličtiny
- přesnost
- pečlivost při úklidu

Vhodné pro studentky, maminky na mateřské dovolené, důchodkyně.

Budeme se těšit na spolupráci.

Parametry

Druh práce
manuální
Obor činnosti
Ostatní brigády a přivýdělky
Období
dlouhodobé
Odměna v Kč/h
300
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Min. věk brigádníka
16
Požadujeme
- Komunikativní úroveň angličtiny - Přesnost při předání bytu - Pečlivost při úklidu
Nabízíme
- Skvělý hodinový výdělek - Možnost procvičit angličtinu - Zajímavá práce s turisty - Samostatnost - Při vzájemné spokojenosti, možnost rozšíření spolupráce.

Vhodné i pro

Studenty
Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Jan Štěpán