Home Brigády, přivýdělky Brigády Brigáda pro kluky s řidičákem (studenti), 120 Kč/h

Brigáda pro kluky s řidičákem (studenti), 120 Kč/h

Chrášťany
25. 8. 2016 - 09:34

Jsme společnost, která pronajímá svítící párty nábytek na eventy, večírky či festivaly. Do našeho mladého kolektivu hledáme brigádníky na pomocné práce ve skladu, návozy a odvozy a instalaci a deinstalaci nábytku na festivalech a jiných zajímavých akcích pro naše klienty. Preferujeme místo bydliště Praha-Západ v okolí Rudné u Prahy. Sídlíme v Chrášťanech.

Náplň práce:
- návozy a odvozy svítícího nábytku
- instalace a deinstalace svítícího nábytku v místě konání akce
- kontrola a čištění nábytku po eventech

Parametry

Druh práce
manuální
Obor činnosti
Brigády ve skladě
Období
dlouhodobé
Odměna v Kč/h
120
Vhodné spíše pro
kluky/muže
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
SŠ vzdělání, ŘP sk B (ideální B96), ostatní skupiny výhodou, praxe v řízení dodávek, AJ výhodou, spolehlivost, pečlivost, slušné vystupování, chuť pracovat, časová flexibilita
Nabízíme
Nástup: ihned Spolupráce nejdříve na 1 měsíc, následně možnost prodloužení, jedná se o dlouhodobou spolupráci. Pracovní doba: alespoň 20 hod/týden Mzda: 120 Kč/hod (při úvazku 20 hod/týden) Lokalita: Rudná u Prahy (Praha Zličín) BENEFITY - příplatky za večerní a víkendové jízdy - získání zkušeností z prostředí eventů - využití angličtiny

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Tomáš Hnilica