Home Brigády, přivýdělky Brigády SKLADNÍK / VYKLÁDKY KONTEJNERŮ A KAMIONŮ

SKLADNÍK / VYKLÁDKY KONTEJNERŮ A KAMIONŮ

Praha
5. 9. 2018 - 08:36

Hledáme skladníky a schopné lidi na vykládku kontejnerů/kamionů

Pracovní náplň:
• Vykládky kamionů, kontejnerů, vyskladňování či balení zboží, každý si může projít více různých prací a zůstat tam kde mu to půjde nejlépe. Praxe ve skladech výhodou.
• práce se skenerem čárových kódů (čtečkou)
• interní komunikace s kolegy, nadřízeným,
• sledování správné organizace zboží ve skladu, záleží nejen na rychlosti ale hlavně na preciznosti odvedené práce
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Parametry

Druh práce
manuální
Obor činnosti
Brigády ve skladě
Období
dlouhodobé
Odměna v Kč/h
150
Min. věk brigádníka
17
Požadujeme
• spolehlivost a pracovitost, pečlivost, aktivní přístup, • ochotu pracovat na směny (ranní / odpolední ) • zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou • týmového ducha, aktivní přístup, logické myšlení • praxe se čtečkami výhodou, ale rádi zaučíme • čistý RT
Nabízíme
Nabídka: • lokalita - sklady Praha 10 - Hostivař, Průmyslová ul. 1306/7 • dvousměnný provoz (osmičky) • příjemný kolektiv • občerstvení na pracovišti • výborná dostupnost - metro - Skalka, bus - zastávka Kablo • práce na HPP/DPP s bonusy až 150Kč/hod. Možnost dohody na úkolové mzdě v případě vykládky!!!

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Petra Soukupová