Home Brigády, přivýdělky Brigády SKLADNÍCI

SKLADNÍCI

Praha
14. 9. 2018 - 16:59

Hledáme skladníky do různých skladů pro naše klienty. Momentálně velice akutní, nástup ihned!
Možnost brigádně, na DPP, DPČ, dlouhodobě, i na HPP.
Práce pro členy EU,TP,PP,DP, české pracovní vízum.

KONTAKT:
Volání + sms: +420 774 067 201 - Iryna Shpylchak

NÁPLŇ PRÁCE:
1. Příjem zboží
2. Příprava skladového zboží k expedici
3. Vyskladnění zboží
4. Kompletace zboží
5. Kontrola zboží
6. Příprava a výdej zboží
7. Balení
8. Odvoz prázdných krabic z teritoria skladu
9. Doplnění zboží
10. Obsluha příslušných zařízení

KONTAKT:

Parametry

Druh práce
manuální
Obor činnosti
Brigády ve skladě
Období
dlouhodobé
Odměna v Kč/h
120
Požadujeme
KONTAKT: Volání + sms: +420 774 067 201 - Iryna Shpylchak ZKUŠENOSTI: nejsou podmínkou, s radostí zaučíme SPOLEHLIVOST, FLEXIBILITA, PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ, KOMUNIKATIVNOST, CHUŤ SE UČIT JAZYKY: komunikativní čeština, ukrajinština nebo ruština Nástup ihned.
Nabízíme
ROZVOJ: Získejte zkušenosti z našeho odvětví do budoucnosti, rozvíjejte cizí jazyky a poznávejte nové lidi. ZÁŽITKY: Atraktivní společenské, kulturní nebo sportovní akce, zajímaví lidé z celého světa. - zázemí stabilní společnosti - individuální přístup - přátelský kolektiv - adekvátní finanční ohodnocení

Vhodné i pro

Studenty

SKLADNÍCI

Prodávající
ART VIKO