17.05.2018 16:53   |  Nabídka / Prodám   |  Brigády   |   Brigády podle oboru   |   Kancelářské brigády
Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády v kanceláři
Období brigády
dlouhodobé
Místo výkonu práce
Praha
Odměna za práci
150 Kč / hodinu
Min. požadovaný věk
18 let
Doporučení
tato brigáda je vhodná spíše pro dívky/ženy
Požadujeme
Zkušenost s renomovaným zdravotnickým zařízením je vítána, ale není nezbytnou podmínkou. Vhodné i pro studentky, nabízíme flexibilní pracovní dobu. Očekáváme zejména organizační zdatnost, schopnost týmové spolupráce, pečlivost a ochotu učit se novým postupům a metodám.
Nabízíme
Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, sedmihodinovou pracovní dobu, žádná práce o víkendech/svátcích/v noci, přátelský tým, práci na pracovišti s nejmodernějšími stomatologickými přístroji (CBCT retngen, přístroje pro 3D stomatologii, mikroskopy, lasery a další přímo na klinice).
Cena: Neuvedeno

Popis: Rádi poznáme novou recepční (dlouhodobá brigáda) pro zavedenou stomatologickou kliniku DENTplus na Praze 7 vedenou MUDr. Křížovou. Zkušenost s renomovaným zdravotnickým zařízením je vítána, ale není nezbytnou podmínkou. Vhodné i pro studentky, nabízíme flexibilní pracovní dobu. Očekáváme zejména organizační zdatnost, schopnost týmové spolupráce, pečlivost a ochotu učit se novým postupům a metodám. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, sedmihodinovou pracovní dobu, žádná práce o víkendech/svátcích/v noci, přátelský tým, práci na pracovišti s nejmodernějšími stomatologickými přístroji (CBCT retngen, přístroje pro 3D stomatologii, mikroskopy, lasery a další přímo na klinice). Další informace na www.stomatologie-krizova.cz, životopisy prosím zasílejte na info@dentplus.cz nebo prosím volejte 778 535 867.

sipka dolu

Vhodné i pro

studenty
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


MUDr. Daniella Křížová
Telefon: 775 694 472
Odkaz: www.dentplus.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13754822
Počet zhlédnutí:
238 049x
Zhlédnutí detailu:
4 530x