Posila na recepci :) Stomatologické klinika - Praha 7

Druh práceadministrativní
Obor činnostiBrigády v kanceláři
Období brigádydlouhodobé
Místo výkonu prácePraha
Odměna za práci150 Kč / hodinu
Min. požadovaný věk18 let
Doporučenítato brigáda je vhodná spíše pro dívky/ženy

Požadujeme: Zkušenost s renomovaným zdravotnickým zařízením je vítána, ale není nezbytnou podmínkou. Vhodné i pro studentky, nabízíme flexibilní pracovní dobu.

Očekáváme zejména organizační zdatnost, schopnost týmové spolupráce, pečlivost a ochotu učit se novým postupům a metodám.

Nabízíme: Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, sedmihodinovou pracovní dobu, žádná práce o víkendech/svátcích/v noci, přátelský tým, práci na pracovišti s nejmodernějšími stomatologickými přístroji (CBCT retngen, přístroje pro 3D stomatologii, mikroskopy, lasery a další přímo na klinice).

Popis:

Rádi poznáme novou recepční (dlouhodobá brigáda) pro zavedenou stomatologickou kliniku DENTplus na Praze 7 vedenou MUDr. Křížovou. Zkušenost s renomovaným zdravotnickým zařízením je vítána, ale není nezbytnou podmínkou. Vhodné i pro studentky, nabízíme flexibilní pracovní dobu.

Očekáváme zejména organizační zdatnost, schopnost týmové spolupráce, pečlivost a ochotu učit se novým postupům a metodám.

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, sedmihodinovou pracovní dobu, žádná práce o víkendech/svátcích/v noci, přátelský tým, práci na pracovišti s nejmodernějšími stomatologickými přístroji (CBCT retngen, přístroje pro 3D stomatologii, mikroskopy, lasery a další přímo na klinice).

Další informace na www.stomatologie-krizova.cz, životopisy prosím zasílejte na info@denptlus.cz nebo prosím volejte 778 535 867.

Toto je pouze koncept inzerátu, který jeho majitel zatím ještě nezveřejnil.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13754822

Počet zhlédnutí:

235 321x

Zhlédnutí detailu:

4 390x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 921 inzerátů