24.02.2020 17:34   |  Nabídka / Prodám   |  Brigády   |   Brigády podle oboru   |   Kancelářské brigády
Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády v kanceláři
Období brigády
dlouhodobé
Místo výkonu práce
Brno
Odměna za práci
130 Kč / hodinu
Min. požadovaný věk
18 let
Požadujeme
Hledáme kolegu, který - chce svými články pomáhat statisícům lidí měsíčně s výběrem - produktů - má zkušenosti s psaním, alespoň na akademické úrovni - má perfektní písemný projev v českém jazyce - má čas minimálně 20 hodin týdně - je samostatný, zodpovědný - chce si nastavovat režim práce sám podle sebe - se chce stát součást rostoucího týmu - nepotřebuje neustálé vedení a vyhovuje mu svobodná pracovní kultury - odměnu 130 Kč/hod a pravidelně rostoucí podle získaných zkušeností
Nabízíme
- prostor pro růst v mladé firmě kde má každý slovo - práci v samém centru Brna - velkou svobodu a možnost rozvrhnout si práci dle sebe - možnost školení v různých oblastí - startupové prostředí a mladý kolektiv - spolupráci na DPP, nebo DPČ, v případě oboustranné spokojenosti i zkrácený, nebo hlavní pracovní poměr - kávu z nejlepšího kávovaru dle výběru redakce:)
Cena: Neuvedeno
Popis:

Už třetím rokem provozujeme úspěšný portál Arecenze.cz, chystáme se s ním do zahraničí a zakládáme nový startup Vybero.cz. Proto hledáme nové kolegy, kteří nám budou pomáhat zlepšovat to, jak lidé v ČR i zahraničí na internetu vybírají produkty.

Hlavní náplní bude tvorba článků věnovaných srovnání různých produktů, kde budete lidem radit s výběrem a svými doporučeními popisovat vlastnosti, výhody a nevýhody jednotlivých produktů nebo služeb. S žádnými produkty nemusíte mít zkušenost, vše jsme schopni vás naučit, hlavně je nutná ochota se chtít učit. Součástí je i administrativní práce s interním systémem, do kterého budete články přidávat a publikovat na web.

Nejedná se o práci na dálku. Chceme abyste s námi primárně pracovali v kanceláři v centru Brna a byli součástí týmu, a to aspoň 20 hodin týdně. Nemáme stanovenou pevnou pracovní dobu, občas si bereme homeoffice a celkově dáváme spíše na pracovní svobodu a oceníme samostatnost při plnění úkolů.

sipka dolu

Vhodné i pro

studenty
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jakub Havelka
Telefon: 777 959 472
Odkaz: https://www.arecenze.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15416400
Počet zhlédnutí:
3 296x
Zhlédnutí detailu:
209x