Home Brigády, přivýdělky Brigády Trainee program pro studenty - klientská zóna a management

Trainee program pro studenty - klientská zóna a management

Praha
9. 2. 2021 - 16:12

Popis

Hledáme studenty VŠ a VOŠ, pro dlouhodobou spolupráci.

Hledáme lidi ochotné učit se novým věcem, které už omrzely brigády v kavárnách a supermarketech a chtějí víc :)
Možná jsi to právě TY!
V současné době máme otevřené 2 skvělé trainee programy, bližší info Vám rádi poskytneme formou online pohovoru.

Náplň práce klientský trainee:
administrativní práce v Microsoft Office
vyřizování telefonátů, mailů
komunikace s klienty
zpracovávání dat, statistik

v případě manažerského trainee programu - řízení pracovníků, kontrola kvality práce, inovace systémových prvků, zaškolení a praxe v personalistice, marketingu

Pro přihlášení níže do odpovědi napište:
Jméno
Telefonní kontakt

Ozveme se Vám s případnou pozvánkou na online pohovor.
Těšíme se na Vás!

Parametry

Druh práce
odborná
Obor činnosti
Stáže, praxe
Období
dlouhodobé
Odměna v Kč/h
200
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
min. středoškolské vzdělání s maturitou min. 20 hod. týdně chuť učit se novým věcem čeština úroveň min. C1 zodpovědný přístup  čistý trestní rejstřík schopnost samostatného rozhodování i týmové práce spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a pracovitost analytické myšlení a jednání
Nabízíme
flexibilní pracovní dobu pestrou náplň práce možnost vzdělávání kariérního růstu mladý dynamický kolektiv odměnové akce

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Eva H.