Kategorie
Home Brigády, přivýdělky Brigády ASISTENTKA/SPOLEČNICE-SPĚCHÁ

ASISTENTKA/SPOLEČNICE-SPĚCHÁ

Hlavní město Praha
4. 6. 2022 - 18:39
125 000 Kč
Prodávající

Popis

Majitel poradenské kanceláře působící v Evropě hledá pro pražskou centrálu osobní asistentku - spolupráce možná buď jen v řádu měsíců nebo dlouhodobě. Nabízím výjimečnou příležitost pro chytrou, bistrou a ambiciózní osobu, která uvítá velkou míru samostatnosti a odpovědnosti. Nutný je smysl pro detail, schopnost plánovat, koordinovat a improvizovat. Pokud jste komunikativní osobnost s optimistickým přístupem, je tato práce pro vás ideální.
Pracovní úvazek je cca. 20 hodi týdně, kanceláře ve středu Prahy, velmi luxusně vybavené. Jako osobní asistentka budete poskytovat administrativní a organizační podporu majiteli společnosti, popř. spolupracovat na speciálních projektech. Reprezentativnost je na této pozici nutná - obchodními partnery jsou nejvyšší podnikatelské, diplomatické i vládní kruhy z regionu zejm. střední Evropy (primárně však ČR). Součástí pozice je i občasný doprovod do společnosti (bankety, rauty, recepce...) a společné erotické vyžití. V případě zájmu mohou být součástí též zahraniční služební cesty (ale není to podmínkou). Základy anglického jazyka nutné, stejně jako řidičský průkaz sk. B a praxe v řízení automobilu.
Nabízím samostatnou a zajímavou pracovní pozici pro ambiciozní ženu. Nástupní plat 125 tis. Kč, osobní automobil i pro soukromé užití, možnost luxusního služebního bytu, volná pracovní doba, častá setkávání s politickými, kulturními i podnikatelskýmii špičkami.
V případě zájmu prosím zašlete ktuální vhodné fotografie a profesní CV prostřednictvím tohoto serveru. Spěchá - nástup ideálně do konce roku!

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády v kanceláři
Období
dlouhodobé
Odměna v Kč/h
2000
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Min. věk brigádníka
18

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
18250514966515500409
125 000 Kč
Prodávající

ASISTENTKA/SPOLEČNICE-SPĚCHÁ

Zavřít Zavřít
Prodávající
Daniel Straka
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!

Upozornění

Pro vstup do této rubriky musíte být starší 18 let.


Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" potvrzujete, že:
  • je vám alespoň 18 let
  • nezpřístupníte obsah této stránky žádné osobě mladší 18 let
  • vstupujete na tuto stránku dobrovolně
  • vás tento typ obsahu neuráží ani nijak neohrožuje