Home Brigády, přivýdělky Brigády Sběr podpisů pro prezidentského kandidáta

Sběr podpisů pro prezidentského kandidáta

Celá ČR
21. 6. 2022 - 10:50
V textu

Hledáme šikovné brigádníky na sběr podpisů pro prezidentského kandidáta. Brigádníci mohou sbírat podpisy dle vlastních časových možností, ideálně alespoň 4 hodiny denně. Za každý uznaný podpis – čitelný a neduplicitní – je odměna 40 Kč. Náplní práce je aktivní oslovování lidí a kontrola správnosti vyplněných údajů. Ke sběru poskytneme podpisové archy a letáčky.

Odměna: 40 Kč/podpis

Termíny a pracovní doba: dle vlastních časových možností, nejlépe 4 hodiny denně
Místo: celá ČR
Pracovní náplň: sběr podpisů a kontrola správnosti údajů

Brigáda je vhodná pro studenty SŠ a VŠ, rodiče na mateřské dovolené, OSVČ, zaměstnance, důchodce atd.

Brigádník se podpisem smlouvy nezavazuje daného kandidáta volit!

Požadujeme
- aktivitu, příjemné vystupování a komunikační dovednosti
- odpovědnost a spolehlivost
- samostatnost

- věk nad 15 let

Nabízíme
- získání brigády v místě vašeho bydliště
- flexibilitu
- atraktivní přivýdělek
- možnost dlouhodobé spolupráce
- možnost pracovat v týmu

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Venkovní brigády
Min. věk brigádníka
15

Vhodné i pro

Studenty
Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Michal Štulla