Home Brigády, přivýdělky Brigády Zabezpečená a spokojená TANTRA masérka

Zabezpečená a spokojená TANTRA masérka

Celá ČR
3. 4. 2024 - 23:55
100 000 Kč
Prodávající

Popis

O NÁS
Jsme moderní studio zaměřující se na současné potřeby klientů v oblasti DOTEKU, celostní péče o TĚLO i DUŠI. Inspirujeme se znalostmi TANTRY a praktikujeme nejlepší formy EROTOGENNÍCH & HAWAJSKÝCH masáží včetně mnoha dalších znalostí pro MAXIMÁLNÍ POŽITEK z masáže.

Soustředíme se na kvalitní klientelu žen, mužů a párů, které chtějí poznat širší možností HÝČKÁNÍ TĚLA i MYSLI. Z těchto důvodů jsme diskrétním prostředním, kde je možné využívat komplexních wellness služeb (sauna, vířivka) a obzvláště masáží, které umožňují objevit & užívat si EROTOGENNÍ ZÓNY, lidského těla naplno.

Staňte se součástí našeho ÚSPĚŠNÉHO KONCEPTU. Informujte se telefonicky nebo osobně na dalším postupu, který vám zajistí JISTOU BUDOUCNOST. Získáte osobní KOUČOVÁNÍ na vaší cestě na VÝSLUNÍ.

Pokročte ve svém životě, poznejte jeho zajímavé možnosti a POZNÁTE SAMI SEBE a najdete ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU.PŘÍLEŽITOST I PRO NEZKUŠENÉ, VŠE VÁS NAUČÍME
Chcete si zajistit jistou BUDOUCNOST? Čeká vás nadstandardní PŘÍJEM, vysoká životní úroveň, dokonalý vzhled, exotická dovolená. Za výsledky BONUSY a DÁRKY, jízda BMW CABRIO.

To, o čem všechny ženy pouze sní, máte už na dosah.

Přidejte se k nám a buďte TOP masérkou, která ovládá UMĚNÍ DOTEKU a užívá si POZORNOSTI. Použijte konečně své PŘEDNOSTI, naučíme vás umění HÝČKANÍ SMYSLŮ, prostřednictvím TANTRY.

Vyberte si místo v Brně, Ostravě, Pardubicích, Zlíně, Olomouci, Jihlavě, Liberci,Hradci Králové nebo Českých Budějovic.

PENÍZE budeš mít DENNĚ, ubytování ZDARMA. Otevřeno 9 až 24 h, směny dohodou.

Parametry

Druh práce
manuální
Obor činnosti
Společnice, tanečnice
Období
dlouhodobé
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Odměna v Kč/h
500
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
Ideální věk (není podmínkou): 18 –49 let a být osobnost s charismatem Příjemný vzhled a vystupování Radost z doteků a pozitivní přístup k práci se solventní VIP klientelou Chuť rozvíjet své masérské znalosti Loajalita

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
203818562884065918
100 000 Kč
Prodávající

Zabezpečená a spokojená TANTRA masérka

Zavřít Zavřít
Prodávající
Samanta Nováková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!