Home Brigády, přivýdělky Brigády Řemeslník

Řemeslník

Praha-Štěrboholy
28. 5. 2021 - 11:55

Popis práce: Hledáme zkušené řemeslníky (1 zedník, 1 pomocník) na rekonstrukci unimo buňky v Praze- Štěrboholy.

Typ pracovního poměru: brigáda. Při včasném a kvalitním splnění úkolů, práce může být zajištěna na měsíc.

Pracovní náplň:
• podlahářské práce
• zednické práce
• sádrokartonové zdi a podhledy
• drobná elektroinstalace

Platové podmínky: budou upřesněny při osobním setkání.
Termín nástupu: po dohodě.

V případě zájmu piště na e-mail brigada-praha15@email.cz nebo volejte na tel. číslo: 728888594 od 9:00 – 18:00.

Parametry

Druh práce
odborná
Obor činnosti
Brigády ve stavebnictví
Období
jednorázové
Vhodné spíše pro
kluky/muže
Požadujeme
• dochvilnost • pečlivost • pracovitost • manuální zručnost • předchozí zkušenosti se zděním (sádrokarton)

Vhodné i pro

Studenty

Řemeslník

Prodávající
Alex Chotinskaja