Home Brigády, přivýdělky Brigády Přivýdělek v náruči gentlemana

Přivýdělek v náruči gentlemana

Jihomoravský kraj
23. 1. 2023 - 23:18
10 000 Kč
Prodávající

Popis

Hledám dívku nebo ženu z Brna, jejímuž šarmu podlehnu. Inteligentní, usměvavou, milou, něžnou i hravou, která se dokáže sebevědomě podívat do zrcadla a dá se s ní nenuceně konverzovat po telefonu i na obědě. Ženu, která má ráda sex, mužskou náruč, obětí a pohlazení. Ženu, se kterou bychom si rozuměli, plně bychom si důvěřovali intimně i lidsky a byli bychom si blízcí. Studentku, maminku, něčí manželku, kamarádku. Sympatie vznikají v detailech - při úsměvu, mhouřením očí, pohybem prstů po polštáři, vůní ... předem se nedají zaškatulkovat do věku nebo stavu.

Jsem slušně vychovaný pohledný čtyřicátník, zdravý, upravený, voňavý, sportovní postavy (fotka v inzerátu je aktuální), 176/82 kg. Mám všech pět pohromadě, žiju aktivně. Nemám možnost Tě hledat jinak. Určitě bych Ti raději strčil vizitku za stěrač, kdybych Tě někde potkal na parkovišti. Raději bych Tě oslovil na ulici a požádal o telefon, ale chodíme asi jinudy. Mnohem raději bych Tě potkal v baru, usmál se na Tebe a pozval Tě na drink, ale chodíme zjevně do jiných podniků. A tak tě hledám tady.

Nehledám tu milenku na jednu noc ani profesionálku. Hledám tu dlouhodobou a jedinou (druhou) přítelkyni, které bych byl dlouhodobým a jediným (druhým) přítelem.
Užívali bychom si jednou až dvakrát týdně příjemné milování nebo vášnivý sex, občas bychom si zavolali a popovídali si, občas si zašli na oběd. Tak, aby se nám to líbilo oběma. Hledám dlouhodobý vztah s výhodami, ne obchod.

Jestli jsi dočetla až sem, jsem moc rád. Napsal jsem o sobě hodně, mou fotku vidíš. Pošli mi prosím tu svoji a napiš mi pár řádků o sobě. Těším se na Tebe. sb35542@centrum.cz

Parametry

Druh práce
manuální
Obor činnosti
Společnice, tanečnice
Období
dlouhodobé
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Min. věk brigádníka
18

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Jihomoravský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
35505776150884532527
10 000 Kč
Prodávající

Přivýdělek v náruči gentlemana

Zavřít Zavřít
Prodávající
Robert
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!

Upozornění

Pro vstup do této rubriky musíte být starší 18 let.


Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" potvrzujete, že:
  • je vám alespoň 18 let
  • nezpřístupníte obsah této stránky žádné osobě mladší 18 let
  • vstupujete na tuto stránku dobrovolně
  • vás tento typ obsahu neuráží ani nijak neohrožuje