Kategorie
Home Brigády, přivýdělky Brigády Asistentka, Správa sociálních sítí - vhodné pro studentky VŠ

Asistentka, Správa sociálních sítí - vhodné pro studentky VŠ

Praha
23. 6. 2022 - 11:29
200 Kč
Prodávající

Popis

Do zážitkového masážního studia na Vinohradech hledáme flexibilní, spolehlivou
a kreativní slečnu na výpomoc s chodem provozu, jejíž úkolem bude rovněž
starat se o pravidelné příspěvky na sociálních sítích studia. Netřeba sedět ve
studiu, velká část této práce se snadno vykonává na dálku a je oceněna jak fixně,
tak se štědrými bonusy.

Přidej se do našeho mladého a ambicózního týmu a buď ve středu dění!

Náplň práce

Vyřizování rezervací (práce s online systémem)
Komunikace s klienty
Komunikace s dodavateli (např. prádelna)
Inventura a doplňování spotřební drogerie
Sledování sociálních sítí a tvorba příspěvků
Aktualizace novinek na webu

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu
Pracovní telefon
Práci v mladém a harmonickém kolektivu
Sídlo přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad
Možnost realizovat vlastní nápady
Práci na poloviční úvazek - fixní mzda 200Kč/hod + provize z potvrzených
rezervací a za příspěvky na soc. sítích, bonusy ve formě relaxačních masáží
zdarma a příspěvek na kosmetiku/kadeřníka

Požadujeme

Spolehlivost
Časovou flexibilitu
Příjemné vystupování a schopnost komunikace
Schopnost rychle se učit, problemsolving
Zkušenosti s prací na soc. sítích vítány
Místo bydliště v Praze

Nevadí, jestli ještě studuješ VŠ a nemáš zkušenosti s obdobnou prací, my tě zaškolíme a naučíme vše potřebné. Stačí jen, když se budeš chtít stát součástí zajímavého konceptu a bude tě bavit budovat naši značku. Potřebujeme zkrátka ženu na správném místě.

V případě zájmu pošli životopis s fotografií a pár slov o sobě.

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády na doma
Období
dlouhodobé
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Odměna v Kč/h
200
Min. věk brigádníka
18

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
36491466367052528527
200 Kč
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
Studio Le Velour
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!

Upozornění

Pro vstup do této rubriky musíte být starší 18 let.

Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" potvrzujete, že:
  • je vám alespoň 18 let
  • nezpřístupníte obsah této stránky žádné osobě mladší 18 let
  • vstupujete na tuto stránku dobrovolně
  • vás tento typ obsahu neuráží ani nijak neohrožuje