Home Brigády, přivýdělky Brigády Hledáme Mystery Shoppery ve věku 16-17 let

Hledáme Mystery Shoppery ve věku 16-17 let

Karlovarský kraj
18. 8. 2021 - 16:45
V textu

Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Do našeho panelu hledáme Mystery Shoppery ve věku 16-17 let na pravidelnou spolupráci v rámci opakujících se projektu.

Co Vás čeká?
• Plnění různorodých úkolů dle zadání;
• spolupráce na projektech ze všech odvětví;
• vpisování dat do online dotazníku.

Odměna: 110 – 180 Kč/pobočka (vždy minimálně 4 pobočky/den)
Odměna pro doprovod: cca 100 Kč/pobočka (pouze mimo velká města – Praha/Brno/Ostrava/…)
Příspěvek na cestu: cca 4Kč/km (dle reálných kilometrů)

Více o Mystery Shoppingu s Ipsosem zjistíte na www.ishopforipsos.com

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády v prodejnách, v obchodech
Období
dlouhodobé
Min. věk brigádníka
16
Požadujeme
• Spolehlivost a smysl pro detail; • ochotu učit se novým věcem; • časovou flexibilitu; • ochotu cestovat; • výbornou znalost českého jazyka.
Nabízíme
• Spolupráci na DPP nebo Příkazní smlouvu; • finanční ohodnocení za každý úkol – vyplácení jednou za měsíc; • odměnu i pro váš doprovod; • příspěvek na cestu; • časovou flexibilitu – termíny dle domluvy; • nové zkušenosti; • podporu od našeho support týmu.

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Ipsos s.r.o.