Home Brigády, přivýdělky Brigády Asistent/ka manažera

Asistent/ka manažera

Hlavní město Praha
2. 1. 2019 - 14:53

Rozšiřujeme tým na Andělu a rádi přivítáme k nám ambiciózní, sympatické, úspěšné lidi, co ctí win-win spolupráci a jsou otevření novým pracovním příležitostem. Hledáme někoho, kdo nemá zábrany v telefonování a má příjemný projev.

Prosím o zaslání CV na eva.rychtarikova@bcas.cz

Ing. Eva Rychtaříková

Broker Consulting

Tel: 723344914

e-mail: eva.rychtarikova@bcas.cz

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády v kanceláři
Požadujeme
Náplň práce: - Sjednávání obchodních jednání po telefonu a zvaní kandidátů na pohovory - Komunikace s bankami - zpracování administrativních úkonů k jednotlivým obchodním případům (příprava smluv, modelací, zadávání finančních plánů)
Nabízíme
- Přátelský a mladý tým, flexibilní pracovní doba - Prac.doba dle dohody: 2-4 dopoledne v týdnu, po zapracování lze i více dle přání - Možnost kariérního růstu s progresivním růstem odměn - Jednotný systém vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost seberealizace dle Vašich tužeb. - Odměna: 100-150 Kč/hod. + variabilní plat dle výkonu - Nástup: Ihned

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské