Home Brigády, přivýdělky Brigády Brigáda administrativní výpomoc s eshopem

Brigáda administrativní výpomoc s eshopem

Celá ČR
28. 3. 2022 - 16:47
160 Kč

Na administrativní výpomoc s eshopem ( s dětským zbožím) Hledáme spolehlivou, flexibilní, učenlivou slečnu/paní, na cca 6hod. týdně( cca 1hod každý den - dle potřeby), práce je online a je možná odkudkoli.
Náplň práce: komunikace se zákazníky přes soc. sítě a email, tvoření objednávek, zvedání hovorů zákazníků (jen v určité pracovní době během dne - po-pá 10-16) atp.
Odměna : 160,-/hod
dlouhodobá spolupráce, s možností rozšíření prac.doby.
požadavky : příjemný a gramaticky správný písemný projev, znalost soc.sítí, flexibilita, spolehlivost, schopnost učit se rychle novým věcem ( vhodné i pro maminky na mateřské, studentky)

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády na doma
Období
dlouhodobé
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Odměna v Kč/h
160
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
příjemný a gramaticky správný písemný projev, znalost soc.sítí, flexibilita, spolehlivost, schopnost učit se rychle novým věcem ( vhodné i pro maminky na mateřské, studentky)
Nabízíme
velmi dobré platové ohodnocení, práci v příjemném kolektivu

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Prodávající
Jana - příjem švadlenek