Home Brigády, přivýdělky Brigády Administrativní pracovník – příprava a vkládání inzerátů

Administrativní pracovník – příprava a vkládání inzerátů

Celá ČR
14. 12. 2021 - 15:35
V textu

Popis

Popis pracovní pozice:
Hledáme spolupracovníky na pozici administrativní pracovník. Pro naše klienty vyhledáváme možné pracovníky podle určitých kritérií.
Tvým úkolem bude připravovat a vkládat inzeráty.
Jedná se o jednoduchou práci na PC. Práci může vykonávat kdokoli. Je vhodná i pro studenty, matky na MD, OZP, aktivní důchodce.
Administrátora kompletně ZDARMA zaškolíme.
Reálný výdělek po zapracování je cca 100-150 Kč/ hod. Podle šikovnosti a pracovitosti.

Náplň práce:
- vypracování inzerátů na základě zaslaných podkladů od klienta
- pravidelné inzerování
- aktivní vyhledávání nových inzertních kanálů
- reporting uchazečů

Požadujeme:
- vynikající znalost českého jazyka
- aktivní práce na PC
- uživatelská znalost internetu
- zkušenost se sociálními sítěmi
- pracovat min. 4h týdně

Osobnostní předpoklady:
- spolehlivost
- dodržování termínů a reportů
- pracovitost

Nabízíme:
- jistotu stabilního výdělku
- dlouhodobou spolupráci
- práci z domova
- možnost kariérního růstu

Případní zájemci pište na email janakovanda78@gmail.com

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády na doma

Vhodné i pro

Studenty
Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Jana Kovandová