Home Brigády, přivýdělky Brigády Footfetish, živý popelník, domací ukoly.
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Footfetish, živý popelník, domací ukoly.

Karlovy Vary
11. 9. 2022 - 10:32
2 000 Kč
Prodávající

Popis

Jsem submisivní muž v pásu cudnosti z Karlových Varů, hledající Ženu nejlepé ze Západních Čech.
Užíváte si Vaší hierarchii, tím že mě budete učit jak uctívat Vaše nohy, boty? Jak jako submisivní mučedník sténám, když klečím před Vámi a mohu Vám líbat Vaše nožky, botky. Jak se snažím o dokonalou masáž Vašich nožek, jak se budu snažit dokonale lakovat Vaše nehty, jak se snažím o dokonalou pedikúru. Nebo jen očichávat Vaše nožky. Nebo si necháte očistit každý kousek Vaší špinavé podrážky? A budete prstem ukazovat a říkat níž, výš. Sloužit Vám ve všech Vašich rozmarech naplno.
Rád bych poznal Ženu, která by mě použila jako svůj popelník. Já Váš subjekt Vám podám, zapálím cigaretu, okamžitě zaujmu své místo na studené zemi – místo lidského popelníku pro Bohyni Vás. Zvednu obličej, zavřu oči a otevřu pusu, Vy kouříte a neúnavně klepete popel do mé špinavé pusy. Občas mi můžete plivnout do pusy. Člověk budu jen jednou, když Vám podám a zapálím cigaretu, pak se už proměním ve Váš popelník, který ignorujete. Klidně kouříte cigaretu, listujete ve svém telefonu, přičemž se rozptylujete tím, že mi klepnete popel do úst, fouknete kouř do obličeje, nebo plivnete na jazyk. Žádné litování, řeči, jen použití jako popelník nebo plivátko.
Nejste kuřačka, přesto jste panovačná a chcete ponížit muže? Sníte jak před Vámi klečí muž, že jste Vaše veličenstvo, že ve Vaší krutosti mu můžete naplnit ústa svými slinami a plivnout mi na celý ubohý obličej. Stačí jen přikázat – otevři hubu! Můžete mě zesměšnit i tím, že plivnete na zem a já to pokorně budu lízat.
Nebo máte obavy, nebo svojí hračku chcete nejdříve poznat?
V dnešní době lze vše dělat digitálně, a i hračka může být „virtuální“ k interakci stačí kamera, chat, e-mailu, volaní. Zadáte úkol a budete kontrolovat výsledky. Ideální jsou každodenní úkoly, nebo kalendář na každý den, přes zásilkovou za Vaší cenu. O sex nemám zájem, ani Vás nechci okrádat o Váš čas, ani nechci vztah.
Finanční odměna je samozřejmostí.

Parametry

Druh práce
manuální
Období
dlouhodobé
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Odměna v Kč/h
2000
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
diskrétnost, zdraví, slušnost
Nabízíme
diskrétnost, zdraví, slušnost.

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Footfetish, živý popelník, domací ukoly.

Zavřít Zavřít
Prodávající
Martin Englbert
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!

Upozornění

Pro vstup do této rubriky musíte být starší 18 let.


Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" potvrzujete, že:
  • je vám alespoň 18 let
  • nezpřístupníte obsah této stránky žádné osobě mladší 18 let
  • vstupujete na tuto stránku dobrovolně
  • vás tento typ obsahu neuráží ani nijak neohrožuje