Home Brigády, přivýdělky Brigády PRÁCE V PŮJČOVNĚ LYŽÍ A SNOWBOARDŮ NA HORÁCH!!!

PRÁCE V PŮJČOVNĚ LYŽÍ A SNOWBOARDŮ NA HORÁCH!!!

Albrechtice v Jizerských horách
14. 2. 2023 - 13:00
30 000 Kč

Přijmeme spolehlivého zaměstnance na lyžařskou sezónu 2022/2023 do lyžařské a snowboardové půjčovny POMI v horském středisku Tanvaldský Špičák v Jizerských horách.
Pracovní náplň půjčovna: půjčování a seřizování lyžařského a snb vybavení, drobná údržba, prodej zboží……….. Brigáda do března.
Spolehlivost, pracovitost, samostatnost, komunikativnost, manuální zručnost.
Dále přijmeme do servisu lyží a snb a instruktory lyžování a snb.
Nabízíme:
Přátelský kolektiv.
Dobré platové ohodnocení.
Přesčasy placeny zvlášť.
Ubytování na celou sezonu zajištěno.
Půjčení lyžařského a snb vybavení zdarma i pro rodinné příslušníky.
Pracovní-firemní oblečení.
Martin Budil, tel. 602360161, e-mail: info@pomi.cz

Obor činnosti
Brigády v prodejnách, v obchodech
Období
sezónní
Požadujeme
Nabízíme
Přátelský kolektiv. Dobré platové ohodnocení. Přesčasy placeny zvlášť. Ubytování na celou sezonu zajištěno. Půjčení lyžařského a snb vybavení zdarma i pro rodinné příslušníky. Pracovní-firemní oblečení.

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Milan Podhorský