Kategorie
Home Brigády, přivýdělky Brigády Práce pro německou společnost PM International AG

Práce pro německou společnost PM International AG

Celá ČR
5. 10. 2019 - 13:42
Dohodou
Prodávající
Martina Havlová

Popis

Tuto práci dělám společně se svou ženou od 12/18. V 03/19 jsme aktivně začali pracovat a nabízet produkty FitLine, které se staly součástí našeho každodenního života a nyní si jen těžko dokážeme představit, že bychom byli bez nich. Produkty nám pomáhají nejenom po zdravotní stránce, ale také se cítíme skvěle, hubneme, máme více energie a celkově je náš život šťastnější. Vezměte si to, známe se od 15 let a jsme spolu každý den, 24 hodin denně a prakticky se vůbec nehádáme. Po 10 letech jsme si dopřáli svatbu našich snů a nyní začínáme budovat zázemí pro rozšíření naší rodiny. S firmou PM-International AG jsme trefili do černého! Kde jinde si můžete vytvořit svoje vlastní podnikání, které Vám bude každý měsíc generovat peníze? Můj nejlepší kamarád a náš rodinný přítel Jürgen (25 let) začal spolupracovat s PM před 5 lety. V té době jsem pracoval v Rakousku jako dělník. Když jsem jej v prosinci 2018 znovu potkal, nestačil jsem se divit. Po 5 letech je na pozici SP (Silver Presidents Team) v marketingovém plánu, jezdí v novém BMW X5 - plně placeným firmou a nyní v 03/2019 dostavěl svůj nový dům, a to bez hypotéky!!! Jen pro zajímavost, váš plat na této pozici se bude pohybovat v rozmezí 16 000 - 20 000 euro! Nevěříte? Se svojí ženou jsme oba dva na pozici SM (Sales Manager) a naše společná výplata za 04/2019 byla 1 494 euro (+- 37 500 Kč), a to pracujeme z domova! Zde je krásné, že si zároveň při vaší práci generujete (budujete) stálou klientelu zákazníku a Váš příjem tak neustále roste, s každým novým měsícem. FitLine je něco úžasného, co byste si neměli nechat ujít! Německá společnost založena roku 1993. Marketingový plán schválen vrchním soudem ve Frankfurt od roku 2011. Německá kvalita a patentovaná technologie NTC! FitLine Vám dává možnost splnit si své sny!

V sekci Payout - výplata v eurech každý měsíc 734 + 760 = 1 494 euro = +- 37 500 Kč po druhém měsíci práce z domova

KONTAKT:

Sales Manager pro ČR a SK
Ing. Martina Havlová
603 439 630

PS: pouze telefonní kontakt!

Parametry

Druh práce
obchodní
Obor činnosti
Brigády na doma
Období
dlouhodobé
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
Především loajalitu. Ochotu aktivně se podílet na marketingovém plánu. Práce možná i přes PC nebo osobním kontaktem se zákazníky.
Nabízíme
Možnost pracovat dle svých vlastních časových možností Práce z domova Podpora společnosti, ale i rakouských kolegů Neomezený zisk a potenciál - záleží jenom na Vaší aktivitě a úsilí Výplata v eurech vždy k 15. dni na Váš účet ----------------------------------------------------------------------------- BENEFITY: 20 – 30 % provize při prodeji samotných produktů 10% provize za zřízení tzv. autoshipu - registrace nového partnera 6 dalších motivačních ohodnocení dle výkonu Placený leasing nového vozu BMW* řady 1-7 - po 5 letech je vůz Váš 50% příspěvek na německé důchodové spoření až do výše 1250 euro* Placenou dovolenou v rámci propagace* - luxusní destinace (Bali, Brazílie, Dubai, Mauricius atd...) (*dle pozice v marketingové plánu)

Vhodné i pro

Studenty
Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
81500968633589822672
Dohodou
Prodávající
Martina Havlová

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!

Upozornění

Pro vstup do této rubriky musíte být starší 18 let.


Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" potvrzujete, že:
  • je vám alespoň 18 let
  • nezpřístupníte obsah této stránky žádné osobě mladší 18 let
  • vstupujete na tuto stránku dobrovolně
  • vás tento typ obsahu neuráží ani nijak neohrožuje