Home Brigády, přivýdělky Brigády Erotické služby

Erotické služby

Hlavní město Praha
26. 5. 2023 - 20:40
Dohodou
Prodávající

Popis

We speak English. Wir sprechen Deutsch. Pозмовляємо українською.
Co realizujeme:
1) PRIVÁTNÍ videoprodukce (určené VÝHRADNĚ jednotlivým konkrétním odběratelům - tedy videa se dělají na základě konkrétních zakázek, na míru, a tudíž se nevyskytují nikde volně na internetu!!!). VŽDY BĚHEM AKCE JE MOŽNO MÍT NASAZENOU MASKU / ŠKRABOŠKU, vaše soukromí je pro nás důležité. Jen příliš nedoporučujeme pro zadané ženy...
2) - Privátní reálné sexuální akce následujích typů: role-play (různé scénáře), sub/dom, MŽ, trojka MMŽ, MŽŽ, gangbangy, blowbangy, Benátské party (během nichž mají účastníci / účastnice nasazené masky), footfetish akce a live-shows (žena souloží s jedním mužem, zatímco další muži akci pozorují a masturbují při tom. Tyto akce se NENATÁČÍ, JSOU STRIKTNĚ OFFLINE, bez přítomnosti jakékoliv záznamové techniky!!!
Kdo je pro nás relevantní: VÝHRADNĚ SÓLO ŽENY (skupinky žen) ALESPOŇ PRŮMĚRNÉHO VZHLEDU. Není potřeba být vyloženě modelka, ale přinejmenším průměrný vzhled (zejména co se postavy týče) je prostě nutnost!!!), KTERÉ SEX OPRAVDU BAVÍ, MILUJÍ A UŽÍVAJÍ SI HO (Nebo to alespoň umějí zahrát tak dobře, že to nepoznáme - ale my to stejně vždy poznáme.. ;-))!!!
Přijímací řízení: Fáze 1) Na náš firemní WhatsApp / Telegram nám zašlete vaše RELEVANTNÍ fotografie (relevantní zde znamená čitelné, bez zakrytých břich a podobných triků - všechno už dávno známe!!), případně videa. Lze i e-mailem na "4A-Productions@mail.com", nicméně stejně vždy následuje Fáze 2) Kontrolní videohovor. Během videohovoru lze být oblečená, nicméně tak, aby byla vidět poastava, alespoň obrysově (jestli prostě nejste tlusté a vámi zaslané fotky / videa nejsou upraveny).
Pokud tato fáze proběhne v pořádku, přikračuje se k Fázi 3) Osobní casting. Probíhá v ateliérech či apartmánech, podle konkrétního zadání našeho firemního vedení. Na casting je třeba vzít si s sebou dobrou náladu a vhodné oblečení / obuv. Další info přes mail (4A-Productions@mail.com), WhatsApp, Telegram: +420 704 409 507.

Parametry

Druh práce
jiná
Obor činnosti
Společnice, tanečnice
Období
dlouhodobé
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
Pozitivní vztah k sexu, zájemkyně případně zaučíme.
Nabízíme
Pravidelné zajímavé výdělky, práci a zábavu v jednom. Částečně mezinárodní klientela. Pohodové pracovní prostředí i nadřízení ;-) Vydělávejte a bavte se zároveň!!;-)

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
90251364891428012681
Dohodou
Prodávající

Erotické služby

Zavřít Zavřít
Prodávající
4A Productions
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!

Upozornění

Pro vstup do této rubriky musíte být starší 18 let.


Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" potvrzujete, že:
  • je vám alespoň 18 let
  • nezpřístupníte obsah této stránky žádné osobě mladší 18 let
  • vstupujete na tuto stránku dobrovolně
  • vás tento typ obsahu neuráží ani nijak neohrožuje