Home Brigády, přivýdělky Brigády

Andrea Vesela

Středočeský kraj
5. 8. 2024 - 11:48

Pro zavedenou prodejnu s dětským sortimentem Mom Kids v ulici Višňová 569 v Milovicích hledáme 2 brigádnice na půl úvazku.
Náplň práce: prodej zboží, výdej a příjem balíčků Zásilkovny a PPL, kompletování zásilek a jejich balení, doplňování zboží, vzhled prodejny.
Vhodné i pro maminky na MD (případně tatínky), protože nám nevadí, pokud si ratolest občas vezmete do práce sebou. Zázemím je vlastní kancelář a samozřejmě vybavená kuchyňka + sociální zařízení.
Nabízíme: procenta z prodeje, výraznou firemní slevu na všechny produkty z našeho sortimentu, možnost záloh na výplaty či výplaty denně po směně, velmi přátelský kolektiv, porozumění a vstřícnost. Možností je i zapůjčení služebního notebooku po zapracování a i přidání práce na doma navíc. Práce je opravdu dost :-).
Požadujeme: uživatelskou znalost PC, odolnost vůči stresu, teamového ducha, KOMUNIKATIVNOST a časovou flexibilitu (směny budou někdy dopolední, někdy odpolední). Praxe v prodeji velkou výhodou! Nicméně není podmínkou. Dalším požadavkem je alespoň malá fyzická zdatnost kvůli manipulaci se zásilkami! Balíčky jako takové sice nejsou těžké, ale jsou objemné.
Pokud máte o nabídku zájem, pošlete prosím info o Vás a CV na email.
V emailu prosím nezapomeňte uvést i telefonní kontakt na Vás. Vybraným kandidátkám (kandidátům) se ozvu co nejdříve s termínem pohovoru.

Parametry

Druh práce
obchodní
Obor činnosti
Brigády v prodejnách, v obchodech
Období
dlouhodobé
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Min. věk brigádníka
18

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
9326588814479155481

Prodávající
Andrea Volfova