Home Brigády, přivýdělky Brigády Obsluha výdejny zásilek Budovatelů 3275, Most

Obsluha výdejny zásilek Budovatelů 3275, Most

Most
9. 11. 2022 - 10:38
15 000 Kč

Do zavedené výdejny zásilek v centru města Mostu hledáme na pozici obsluha výdejny zásilek osobu:
1) s ochotou pracovat Po až Pá (od 9.00 do 17.00 hod), v Sobotu (od 9.00 do 12.00 hod)
2) čistým trestním rejstříkem
3) zodpovědným přístupem a loajalitou
4) schopností aktivní komunikace a základní znalostí práce na pc, a mobilních aplikací

Náplň práce:
Základní náplní práce je příjem a výdej zásilek, obsluha terminálu Sazka.

Práce je vhodná pro studenty, zájemce po ukončení studia, ale i pro ostatní. Zásilky jsou o velikosti od poštovní obálky až po zásilku s vahou do 33kg.

Parametry

Druh práce
manuální
Obor činnosti
Brigády ve skladě
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
1) s ochotou pracovat Po až Pá (od 9.00 do 17.00 hod), v Sobotu (od 9.00 do 12.00 hod) 2) čistým trestním rejstříkem 3) zodpovědným přístupem a loajalitou 4) schopností aktivní komunikace a základní znalostí práce na pc, a mobilních aplikací
Nabízíme
Odměnu za nenáročnou práci ve výši 15tis

Vhodné i pro

Studenty

Prodávající
Michal Krátký