Home Brigády, přivýdělky Brigády Práce pro studenty, ženy na MD i pracující !!!

Práce pro studenty, ženy na MD i pracující !!!

Celá ČR
16. 2. 2017 - 21:02

Popis

Hledám lidi, kteří si chtějí přivydělat.
Jde o spolupráci se zahraniční kosmetickou firmou.
ŽÁDNÝ PODOMNÍ PRODEJ!! ŽÁDNÉ STÁNKY NA ULICÍCH APOD.!!
Náplň práce:
Většinou hodně vyřizujeme e-maily. Různé dotazy zákazníků (zaučíme), radíme nováčkům kde reklamovat zboží popř. vyměnit, vrátit apod. Také se staráme, aby měli k dispozici materiál, který k práci potřebují. Je třeba, aby lidé, hlavně nováčci se měli na koho obrátit, když něco potřebují.
Přívydělek je založen na SYSTÉMU ODMĚŇOVÁNÍ (bodování).Provize se vyplácejí v rozsahu 3-21% dle výše dosažené bodové hodnoty. Výplata je 1x za 3 týdny = 17výplat / rok.
Požadujeme: komunikativnost, samostatnost, trpělivost a vytrvalost. Jsem ochotna Vám poslat můj výpis v případě zájmu spolupráce.

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády na doma
Min. věk brigádníka
15
Požadujeme
zájem učit se a vydělávat
Nabízíme
Flexibilní pracovní dobu, pomoc při práci

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Lucie Kučerová