Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Peníze ihned za Tvá erotická selfíčka

Popis:

Fotíš se ráda? A umíš udělat svoje selfíčko? No jasně, že umíš! :-)

Přestaň už dávat svoje fotky na FB, Instagram, Pinterest - a pošli je tam, kde Ti za ně zaplatí - na www.VyfotilaJsemSe.cz

Je to místo kde se můžeš za své fotky nechat finančně odměnit. A to z pohodlí svého domova: jednoduše nafoť svá erotická selfíčka, nahraj je na web a peníze máš okamžitě.

Bylo by příliš komplikované vykupovat fotky po jedné, takže nahraj alespoň 50 fotek a obratem za ně dostaneš 2.200,- Kč!

Tak vidíš, že se peníze dají vydělat i jednoduše a rychle. Skoč na www.VyfotilaJsemSe.cz a podívej se na ukázky fotek, které nahrály dívky před Tebou.

Registrace je zdarma a fotek můžeš nahrát kolik chceš.

Ale pozor. Neposílej žádné vulgarity ani porno. Zájem je pouze o erotická selfies. Každá dívka či žena je přece krásná, když je svá – protože je přirozená. Stejně jako Ty :)

Způsob, jakým fotky uděláš, je zcela na Tobě. Jestli mobilem, kompaktem nebo třeba zrcadlovkou se stativem. Jde hlavně o přirozenost a originalitu :)

Navíc můžeš obdržet měsíční prémii 5.000,- Kč. To tehdy, pokud v daném měsíci nahraješ nejlepší fotografie měsíce. Tak hodně štěstí!

Další info a kontakty najdeš na www.VyfotilaJsemSe.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13460415

Počet zhlédnutí:

135 636x

Zhlédnutí detailu:

2 514x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 939 inzerátů