Masér(ka) TANTRA, BODY to BODY a NURU masáží

04.03.2018 | Poptávka / Koupím | Erotické brigády
Popis:

Masážní salon s WELLNESS PROCEDURAMI včetně SAUNY a VÍŘIVKY, zaměřený na DOTEKOVÉ MASÁŽE s prvky TANTRY. Pro rozšiřující se klientelu v Praze a Brně, hledá zájemkyně na pozici Masérka pro TANTRA, Body to Body, Nuru masáže apod. Vybrané masérky ZDARMA VYŠKOLÍME a zajistíme CERTIFIKACI i PRAXI. Kurz absolvujete u nás a vše se postupně naučíte a zdokonalíte své umění i za použití peříček a dalších pomůcek. Naučíte se o sobe pečovat jak duševně, tak fyzicky včetně správného vzhledu a PŘITAŽLIVOSTI.

Požadujeme ATRAKTIVNÍ VZHLED, pozitivní vztah k tělu i doteku, příjemné vystupování, komunikační dovednosti. Zájem o rozšiřování znalostí v oblasti duševního rozvoje a v umění masáží a doteku.

Vyzkoušejte nové možnosti OSOBNÍHO ROZVOJE a POZNÁNÍ UMĚNÍ DOTEKU na své cestě životem. Osvojíte si ZNALOSTI a DOVEDNOSTI, které vám byly doposud NEDOSTUPNÉ. Staňte se SKUTEČNOU ŽENOU, která umí využít své PŘEDNOSTI a ROZVÍJÍ svou ENERGII ve svůj PROSPĚCH. Vhodné pro OSOBNÍ RŮST i osvojení PRADÁVNÝCH TAJEMSTVÍ a odhalení SOUČASNÝCH POTŘEB ŽEN & MUŽU.

Stanete se FINANČNĚ NEZÁVISLOU a SVOBODNOU ve svém rozhodování. Velmi dobré finanční podmínky, možnost PŘÍJMU od 30.000 Kč/měs (dle rozsahu přítomnosti v salonu). Odměna od 300 Kč/h dle typu masáže a zkušenosti. Poskytneme vám i ubytování. Vhodné i pro studentky a ženy na mateřské. Věk není rozhodující.

OMEZENĚ MOŽNOST i pro MASÉR(KA) klasické relaxační a sportovní masáže apod. techniky a to i s certifikátem. Možno i bez praxe nebo i certifikátu na zaškolení u NÁS

Provozní doba 7 dnů v týdnu, min. od 10 do 22 h. Možnost práce na směny (určité dny v týdnu a v předem vymezených časech či několikadenní turnusy). Pracujete v době, kdy můžete v rozmění naší provozní doby, tak jak se individuálně domluvíme.

Skvělá změna kariéry, duševní rozvoj a stabilizace osobnosti. Perspektivní činnost, která uvolní stres a aktivuje vaše individuální vnímání. Důležité je zvládnutí umění přirozeného doteku, komunikace a smyslového vnímání.

PRO PERSPEKTIVNÍ MASÉRKY VÝHODNÁ DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE.

Pošlete foto a krátké info o sobě na mail: dotekovemasaze@seznam.cz. Nástup možný ihned. A uveďte o jakou pozici (masáže) se ucházíte.

Těšíme se na vás a vaše OSOBNÍ ÚSPĚCHY

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Oblast inzerce:

Brno - město

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13800500

Počet zhlédnutí:

152 133x

Zhlédnutí detailu:

1 875x

Galerie TOP inzerátů - Erotické brigády

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 868 inzerátů