Home Brigády, přivýdělky Brigády Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Praha
4. 11. 2015 - 13:09

Popis

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Náplň práce:
• vyhledávání, oslovování a jednání se zákazníky na území Prahy
• správa a aktualizace zákaznického portfolia
• časová náročnost: min 15 hodin týdně

Parametry

Druh práce
obchodní
Obor činnosti
Brigády na doma
Období
dlouhodobé
Min. věk brigádníka
20
Požadujeme
Minimální požadované vzdělání: • středoškolské s maturitou Jazykové znalosti: • Anglický jazyk – základy • Český jazyk – plynule slovem i písmem Osobní předpoklady • dobré obchodní znalosti • proaktivní přístup • výborné komunikační a prezentační dovednosti • znalost práce na PC • preciznost a samostatnost • čistý trestní rejstřík • praxe v oboru výhodou
Nabízíme
• práce v dynamické nadnárodní firmě • motivující finanční ohodnocení (provize z obchodů) • možnost práce z domova • vhodné i pro studenty ekonomických a mezinárodních oborů • práce na živnostenský list nebo dohodu, v případě dlouhodobě prospěšné spolupráce možnost práce na hlavní pracovní poměr

Vhodné i pro

Studenty
Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Zavřít Zavřít
Kupující
Soňa Pláteníková