Home Brigády, přivýdělky Brigády Telefonista/ka - Práce z domova

Telefonista/ka - Práce z domova

Celá ČR
9. 2. 2016 - 12:59

Společnost zabývající se poskytováním služeb v oblasti realit hledá schopného telefonistu/telefonistku.

Náplň práce: Prezentace služeb, sjednávání obchodních schůzek.

Životopis zasílejte na info@mojerealitka.com

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády na doma
Požadujeme
Praxi • Komunikační schopnosti • Příjemný hlas • Pracovní nasazení • Samostatnost • Pozitivní přístup k práci • Pozitivní vztah k lidem
Nabízíme
Možnost dlouhodobé spolupráce • Práci kompletně z domova • Flexibilní rozvržení pracovní doby (vhodné pro studenty vyšších ročníků VŠ a matky na MD)

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Prodávající
Jaroslav Robert