Home Brigády, přivýdělky Brigády Přivýdělek z domu

Přivýdělek z domu

Celá ČR
10. 3. 2017 - 14:41

Popis

Přivýdělek z domu- Nabídka
Hledám do nového týmu ambiciózní lidi, kteří touží po svém týmu.
Nabízím nenáročnou spolupráci z pohodlí domova. Spolupráci lze vykonávat při zaměstnání , škole i na mateřské .Vše probíhá pomocí PC. Školení přes email zdarma.
Náplň práce : inzerování, rozesílání emailů, budování týmu, vyplňování registračních formulářů, podpora, poradenství , vedení nových zájemců.
Fin. ohodnocení: Z obratu Vaší budoucí skupiny, formou bonusů každé 3 týdny, výdělek 4000-25000Kč a více díky kariérnímu růstu.

Parametry

Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády na doma
Období
dlouhodobé
Min. věk brigádníka
18
Požadujeme
ochotu učit se novým věcem samostatnost základní znalost na PC
Nabízíme
zázemí velké společnosti kariérový a finanční růst časovou flexibilitu zaškolení

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Prodávající
Lenka H