Nabízím pozici u švýcarské firmy WellU - z pohodlí domova

Druh práceobchodní
Obor činnostiBrigády na doma
Období brigádydlouhodobé

Požadujeme: Komunikativního, otevřeného a zapáleného člověka.
Nemáme žádné požadavky na dosaženou úroveň vzdělání a věk.
Zkušenosti v obchodní sféře výhodou.

Nabízíme: Nabízíme flexibilní pracovní dobu, finanční nezávislost, odborné vedení úspěšných manažerů a účast na vzdělávacích seminářích a kongresech firmy. Od dosažení úrovně vice director služební auto a další odměny, například v podobě dovolené snů v Dubaji.

Popis:

Jste nezávislý/á a chcete mít flexibilní pracovní dobu? Rád/a pracujete s lidmi? Hledáte práci na plný úvazek, přivýdělek nebo brigádu? Staňte se obchodním partnerem WellU.

S WellU si můžete z pohodlí domova vydělat nemalý finanční obnos. Nabízíme až 6 druhů příjmu. Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené a studenty. Není omezeno věkem.

WellU je progresivní firma, která se na českém trhu objevila teprve nedávno. Představuje revoluci ve vývoji kosmeceutik, doplňků stravy a peptidových drinků.

Od samého začátku vsadili zakladatelé WellU především na kvalitu nabízených značek. A to ve světovém měřítku. Pečlivě vypracované receptury zajišťují, že naše tři značky - Larens, Nutrivi a Slimfood jsou synonymem kvality.

Pokud vás naše nabídka zaujala, ozvěte se pro více informací na email wellustyl@seznam.cz nebo se zaregistrujte na stránce https://wellustyl.wellu.eu/.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13970072

Počet zhlédnutí:

22 664x

Zhlédnutí detailu:

606x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 045 653 inzerátů