05.04.2019 16:21   |  Nabídka / Prodám   |  Brigády   |   Brigády podle oboru   |   Práce doma
Druh práce
administrativní
Obor činnosti
Brigády na doma
Období brigády
dlouhodobé
Místo výkonu práce
Olomouc
Min. požadovaný věk
20 let
Doporučení
tato brigáda je vhodná spíše pro dívky/ženy
Požadujeme
Dobré komunikační dovednosti, spolehlivý přístup k práci, jednoduchá administrativa - zvládání Excel, Word, zapisování do kalendáře, e-mail apod., vlastní počítač (notebook, tablet) a vlastní neomezený tarif (volání v rámci ČR)!, časovou flexibilitu - min. 3-4 hod./práce od (po - pá) - do firem se většinou volá v časech mezi 8:30 - 11:30, 13:00 - 17:00.
Nabízíme
Finanční ohodnocení za každou domluvenou schůzku (dle osobní dohody - min. 75 Kč/schůzka), navíc finanční bonusy za plnění měsíčního stanoveného plánu, jednoduché zaučení s poskytnutím call-skriptu, práci z domu, kanceláře, takřka odkudkoliv, vlastní přizpůsobení časových možností, spolupráci s největší telekomunikační společností v ČR.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Dobrý den, hledám telefonistu/ku pro domlouvání obchodních schůzek v telekomunikacích a jednoduchou administrativu. Nejedná se o žádné nabízení produktů po telefonu, pouze domluvení prvotní schůzky pro mě! Databázi kontaktů Vám budu pravidelně poskytovat já. Oslovují se pouze firmy. Jsem obchodní zástupce telekomunikační společnosti pro firemní klientelu (jednatelé firem jsou převážně slušní a zdvořilý lidé). Pracuji především v regionálním působení Olomouckého kraje. Spolupracovali bychom na základě sdíleného kalendáře, kde byste mi zapisoval/a domluvené schůzky.
Na e-mail: [email protected] mi prosím zašlete svůj životopis s telefonním kontaktem a já Vás budu v případě zájmu kontaktovat, dále se domluvíme na pohovoru. Práce je formou brigády (dohody).

sipka dolu

Vhodné i pro

studenty
důchodce
maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Vojtěch Gaži
Telefon: 603 301 992

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14852719
Počet zhlédnutí:
11 336x
Zhlédnutí detailu:
1 259x