Home Brigády, přivýdělky Brigády Komunikace s klienty po telefonu

Komunikace s klienty po telefonu

Hlavní město Praha
27. 8. 2019 - 18:44

Baví Vás práce v oblasti obchodu a nebojíte se komunikovat s klienty po telefonu?

Co bude vaším úkolem?
Budete se po telefonu starat o menší a střední firemní klienty. Seznámíte je s naším slevovým portálem a s jeho výhodami a představíte možnosti inzerce. Společně pak vyberete nejlepší variantu.

Zaujala vás tato nabídka? Napište nám nebo zavolejte.

tomas@slevove-vouchery.cz
(+420) 704 811 588

Parametry

Druh práce
obchodní
Obor činnosti
Brigády na doma
Období
dlouhodobé
Vhodné spíše pro
dívky/ženy
Min. věk brigádníka
25
Požadujeme
Příjemné vystupování, komunikační dovednosti, zkušenost s prací po telefonu, spolehlivost, zodpovědnost.
Nabízíme
Práce v podobě home office, volitelnou pracovní dobu, velmi zajímavé finanční ohodnocení, provizi vám vyplatíme ihned, zajímavou a smysluplnou práci.

Vhodné i pro

Studenty
Maminky na mateřské

Prodávající
Petra Poláková