HLEDAM ZAJIMAVOU PRACI-SPOLUPRACI

Obor činnostiŘízení vozidel, doprava
Období brigádydlouhodobé
Místo výkonu prácePraha

Požadujeme: Hledám slušně placenou práci nejlépe na HPP apod. všeho druhu např. jako osobní řidič (pro podnikatele(ky), podnik, agenturu apod..., kurýr, hodin. manžel, barman, ochranka, manažer apod. Jsem z Prahy Vinohrad 33letý,na urovni, spolehlivý, férový, velice schopný, časově flexibilní, bezkonfliktní kluk s vlastnim luxusnim autem. NJ (AJ).

Nabízíme: Hledám slušně placenou práci nejlépe na HPP apod. všeho druhu např. jako osobní řidič (pro podnikatele(ky), podnik, agenturu apod..., kurýr, hodin. manžel, barman, ochranka, manažer apod. Jsem z Prahy Vinohrad 33letý,na urovni, spolehlivý, férový, velice schopný, časově flexibilní, bezkonfliktní kluk s vlastnim luxusnim autem. NJ (AJ).

Popis: Hledám slušně placenou práci nejlépe na HPP apod. všeho druhu např. jako osobní řidič (pro podnikatele(ky), podnik, agenturu apod..., kurýr, hodin. manžel, barman, ochranka, manažer apod. Jsem z Prahy Vinohrad 33letý,na urovni, spolehlivý, férový, velice schopný, časově flexibilní, bezkonfliktní kluk. vlastnim luxusni auto. NJ (AJ).

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

9982746

Počet zhlédnutí:

277 864x

Zhlédnutí detailu:

5 610x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 697 inzerátů