12.01.2017 13:03   |  Nabídka / Prodám   |  Brigády v zahraničí   |   Brigády v zahraničí, au-pair   |   Brigády v pohostinství a cestovním ruchu
Druh práce
manuální
Obor činnosti
Brigády v pohostinství a cestovním ruchu
Období brigády
Geograf. oblast
Evropa
Země výkonu práce
Španělsko
Min. požadovaný věk
18 let
Požadujeme
- Uchazeč musí být aktivní student. - Pokročilá znalost Anglického jazyka - další jazyk výhodou
Nabízíme
Co vám nabízíme - místo pro praxi v rozmezí 3 – 6 měsíců -v rozmezí od dubna do října (dle domluvy) - smlouvu o praxi a registraci do sociálního pojištění - délka pracovní doby 40hod. týdně a minimálně 1 den volna týdně (některé hotely nabízí 2 dny volna) - Bezplatná strava včetně dne volna, ubytování a mzda podle standardů daného sektoru 300 - 320€ měsíčně. - 1 vedoucí každého oddělení, který bude zaškolovat a dohlížet na vedení studenta podle systému hotelu. - Doprava – přivítání na letišti a osobní doprovod do daného hotelu/resortu. - Telefon dostupný pro mimořádné okolnosti 24hod./denně - Bezplatné lékařské služby S Evropskou kartičkou zdravotního pojištěnce.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Společnost IPRACTICE COSTA BRAVA (se sídlem v Calella) zajištuje a nabízí studentům Evropské Unie pozice v jedněch z nejlepších hotelů a resortů na pobřeží Costa Brava a severní části Maresme. Na pozicích - recepce, - cestovní kancelář, - hotelová animace, - bar, - restaurace, - kavárna - kuchyň. Naše služby pro studenty jsou zcela bezplatné.

sipka dolu

Vhodné i pro

studenty
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Lenka Schmeidlerová
Telefon: 606 403 926
Odkaz: www.ipracticecostabrava.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12492972
Počet zhlédnutí:
41 220x
Zhlédnutí detailu:
1 508x