06.05.2018 20:06   |  Nabídka / Prodám   |  Brigády v zahraničí   |   Brigády v zahraničí, au-pair   |   Ostatní zahraniční brigády
Druh práce
jiná
Obor činnosti
Ostatní brigády a přivýdělky
Období brigády
Geograf. oblast
Evropa
Země výkonu práce
Norsko
Odměna za práci
1 500 Kč / hodinu
Min. požadovaný věk
18 let
Doporučení
tato brigáda je vhodná spíše pro dívky/ženy
Požadujeme
Tvé zkušenosti v erotice se v tantře nevylučují a mohou být ve tvůj prospěch. Podle tvé šikovnosti nabízíme zaučení, ale ne vždy je nutné. Začátečnice jsou vítané, seznámíme tě s tantrickou etikou. Co je potřeba je přirozeně sympaticky vystupovat, tvou chuť cestovat, poznávat a stát se součástí českého přátelského kolektivu.
Nabízíme
Nabízíme individuální asistenci a podporou. Osobní přístup stejně jako možnost osobního růstu. Jedná se o útulné a z části domácké a udržované čisté a bezpečné prostředí. Ubytovani,inzerce,internet, pomucky k praci jsou k dispozici zdarma. Schopnost se domluvit v základních angličtině je výhodou ne podmínkou. Nadstandartní fin. ocenění. Možnost nastoupit ihned nebo po domluvě. Pokud tě nabídka zaujala, zažádej si a kontaktuj nás o více informací. Ozveme se obratem.
Cena: Neuvedeno

Popis: Zavedené studio tantrických masáží uvítá nové kolegyňky a zájemkyně do týmu. Máš li přátelský a otevřený přístup, vztah k dotekům a tantrické úrovně intimity, která respektuje tvé hranice a zároveň by jsi si ráda přivydělala, pak se neobávej ozvat. Jedná se o perfektní alternativu k práci společnice, escortu aj. ero službám za stejně zajímavé finanční ohodnocení. Tato práce není omezená dokonalým vzhledem věkem ani zkušenostma. Těším se na tvou odezvu.

sipka dolu

Vhodné i pro

studenty
maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Iva Procházková
Telefon: 775 439 738

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14050321
Počet zhlédnutí:
83 462x
Zhlédnutí detailu:
992x